systemy audio

Audio niewidoczne, ale słyszalne

Wielu użytkowników aut uwielbia słuchać ulubionej muzyki, zarówno podczas dłuższych, jak i krótszych tras. Coraz częściej osobom tym zależy, aby jakość dźwięku była jak najlepsza, a tego nie zapewnią standardowo montowane w samochodach głośniki. Tu potrzeba profesjonalnego systemu audio. Każda instalacja sprzętu jest maksymalnie zintegrowana z autem – głośniki najczęściej zabudowane są dyskretnie w zmodyfikowanych jedynie od wewnątrz miejscach fabrycznych (nowe kable, dystanse i wytłumienie), natomiast subwoofer lub wzmacniacz zabudowany zostaje pod podłogą bagażnika lub w specjalnie przygotowanej obudowie. System audio jest praktycznie niewidoczny w kabinie, a dzięki zastosowaniu konstrukcji i materiałów zbliżonych do fabrycznego wystroju nie koliduje z użytkową funkcją samochodu (np. nie zajmuje powierzchni bagażowej).

Jakie głośniki będą odpowiednie do naszego auta??

Wybór odpowiednich głośników to nie lada wyzwanie, na rynku mamy wiele propozycji, które są godne naszej uwagi. Wyznajemy zasadę RAZ a DOBRZE. Jeżeli decydujemy się na zmianę naszego systemu audio to niewątpliwie chcemy, grało to lepiej od dotychczasowego fabrycznego sprzętu. Z doświadczenie wiemy, że systemy montowane fabrycznie w nowych samochodach nie należą do najlepszych. Zdarza się tak, że dźwięk jest pusty, a z naszego fabrycznego radia nie możemy uzyskać odpowiednich ustawień. Decydując się na wymianę fabrycznych głośników w pierwszej kolejności musimy znać ich rozmiar i kształt. Po zweryfikowaniu tych informacji możemy zabrać się za wyszukanie odpowiedniego sprzętu. Producenci samochodów zazwyczaj decydują się na montaż głośników jednokanałowych, które nie porywają. Nie od dziś wiadomo, że lepszym rozwiązaniem będą głośniki, które umożliwiają słuchanie muzyki o różnym rodzaju częstotliwości. Oferta sklepów jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chcemy dobrej klasy nagłośnienie najlepiej skontaktować się z nami podpowiemy jakie głośniki widzielibyśmy w Waszym aucie. Dobór głośników uzależniony jest od wielu czynników, a my dobierzemy je profesjonalnie.

Instalacja systemów audio w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i okolicach

Zapewniamy montaż systemu audio w samochodach na obszarze praktycznie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Mamy propozycje dla tych mniej oraz tych bardziej wymagających. Marzy Ci się mobilna dyskoteka albo filharmonia na kółkach? Proszę bardzo, wystarczy się do nas zgłosić. My zajmiemy się resztą w myśl zasady „your sound, your way” i z prędkością… dźwięku. Profesjonalny montaż głośników samochodowych wraz z wytłumieniem drzwi to podstawa dobrego dźwięku w naszym aucie.